LJEPLJIVA PAPUČICA

Toyotina servisna akcija u Hrvatskoj započinje 15. veljače

05.02.2010 u 19:10

Bionic
Reading

Domaći zastupnik za vozila japanskog proizvođača Toyota Croatia d.o.o. oglasio se službenim priopćenjem kojim nastoji primiriti hrvatske vlasnike Toyota s problematičnim papučicama gasa i izvijestiti ih o očekivanom početku servisne akcije kojom će spomenuti problem biti uklonjen

U Toyota Croatiji tvrde da je riječ o iznimno rijetkoj pojavi, koja dosad u regiji Adrija (Slovenija, Hrvatska, BiH, Srbija i Kosovo) nije bila zabilježena u nekom od Toyotinih ovlaštenih servisa.

Domaći zastupnik tvrdi da se maksimalnim naporima nastoji utvrditi popis automobila s problematičnim papučicama te da bi tom informacijom trebali raspolagati najkasnije do 12. veljače. 15. veljače se očekuje isporuka prvih količina dijelova – strojno rezanih pločica koje služe kao ojačanje i koje će smanjiti naprezanje površina dijelova u dodiru.

Usporedno s time pismenim putem Toyota Croatia planira obavještavanje stranaka čija su vozila obuhvaćena ovom kampanjom da se jave najbližem Toyotinom ovlaštenom servisu.