LJEPŠA NO IKAD

Jennifer Lopez zaista ima ludo dobro tijelo

17.12.2014 u 11:14

Bionic
Reading

Na naslovnici magazina Self Jennifer Lopez izgleda senzacionalno: 45-godišnja majka blizanaca pokazala je savršeno istesano tijelo i mora se priznati da lijepa pjevačica i glumica izgleda bolje no ikad

Naslovnicu siječanjskog izdanja magazina Self krasi lijepa Latina koja je još jednom dokazala da s godinama izgleda sve bolje.

Karijera joj traje više od dva desetljeća, a nakon raspada trećeg braka s pjevačem Markom Anthonyjem, s kojim ima blizance, Jennifer se posvetila karijeri, ali i tesanju tijela koje je dovela do savršenstva.

U razgovoru za Self otkrila je tajne svog zavidno dobrog izgleda. 'Svaku sam večer u krevetu oko 11.30, najkasnije 12.30, i obavezno si priuštim osam sati sna osim ako nemam kakav nastup', kaže Jennifer, tvrdeći da dobru liniju održava vježbanjem i prije svega plesanjem.


'Još uvijek za sebe mislim da sam prvenstveno plesačica. Naravno, prije svega sam majka, a onda sve ostalo', rekla je slavna holivudska ljepotica koja je karijeru započela kao plesačica da bi zaplovila glumačkim pa potom glazbenim vodama.

No osim glume, produciranja, pjevanja i sudjelovanju u showu 'American Idol', u kojem je jedna od članica žirija, te brige o obitelji, Jennifer priznaje da joj je trenutačno prioritet fokusirati se na samu sebe. 'Želim svima dokazati da mogu sve i da sam superžena, ali moram pronaći vremena i za sebe', kaže Lopez.