SPASITELJ JOE

Pogledajte gol Šimunića za bod Hoffenheima

28.03.2010 u 17:46

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Josip Šimunić bio je strijelac za Hoffenheim koji je u 28. kolu njemačkog prvenstva na svom stadionu odigrao protiv Freiburga 1:1 (0:0)

Šimunić je spasio bod svojoj momčadi pogotkom za 1:1 u 80. minuti nakon što je Idrissou u 64. minuti doveo goste u vodstvo. Hoffenheim se nalazi na 11. mjestu sa 34 boda, dok je Freiburg 16. sa 10 bodova manje.

U posljednjoj utakmici 28. kola Borussia iz Moenchengladbacha svladala je HSVs 1-0 (1-0). Jedini pogodak postigao je Roel Brouwers u 43. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mladen Petrić igrao je svih 90 minuta za goste koji su ovim porazom izgubili korak s Borussijom iz Dortmunda i Werderom u borbi za četvrto mjesto. HSV za sastavom iz Dortmunda zaostaje pet, a za Werderom četiri boda. Borussia iz Moenchengladbacha je 12. sa 34 boda.