bundesliga

Fantastični Josip Stanišić spasio Bayer golom u 97. minuti derbija s Borussijom (D)

21.04.2024 u 20:29

Nogometaši Borussije i Bayera odigrali su u Dortmundu 1-1 u utakmici 30. kola Bundeslige, a novoga njemačkog prvaka prvoga je poraza u posljednjim sekundama dvoboja spasio hrvatski reprezentativac Josip Stanišić

Borussia je u 81. minuti povela preko Niclasa Fullkruga i taj rezultat je bio sve do sedme minute sudačke nadoknade kada je ubačaj Wirtza naš Josip Stanišić pretvorio u gol za konačnih 1-1.

Bayer u prošlog tjedna odigurao povijesni, prvi naslov prvaka, a u 30 kola su i dalje neporaženi.

• +15
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen, Bundesliga, 21.4.2024. Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf

Borussija Dortmund je peta s dva boda manje od Leipziga, koji drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka.