TAKO SE TO RADI

Izbjegnuta nepravda; suze i ovacije za omiljenog Hrvata u Bundesligi

08.05.2016 u 13:13

Napadač HSV-a Ivica Olić ipak je dobio priliku da zaigra u subotnjem ogledu 33. kola pred domaćim navijačima protiv Wolfsburga i tako dobije dostojan oproštaj

Uoči utakmice njemački novinari su se pitali hoće li omiljeni Olić dobiti priliku od trenera Brune Labbadije, u čijoj je nemilosti bio posljednjih mjeseci, ili će otići na 'mala vrata', odnosno bez minutaže, u posljednjem prvenstvenom dvoboju sezone na stadionu u Hamburgu.

Nepravda se nije dogodila. Popularni hrvatski golgeter, koji je za HSV igrao u dva navrata te upisao 142 utakmice i 52 pogotka, istrčao je na travnjak u 64. minuti uz pljesak i ovacije gledatelja.

Poslije utakmice suze, zagrljaji, skandiranje i cvijeće... Olić je to zaslužio. Šteta što su mu bivši suigrači iz Wolfsbruga pokvarili oproštaj pobjedom 1-0.

'Ovdje sam odigrao svoju prvu bundesligašku utakmicu. San mi je bio da ovdje odigram i posljednju', kratko je rekao Ivica Olić.