PRVI PUT U KARIJERI

Kramarić konačno zabio gol, ali onda dobio i crveni!

13.02.2016 u 17:21

Andrej Kramarić postigao je svoj prvi pogodak u dresu Hoffenheima ove subote u gostima kod Werdera, no zbog drugog žutog kartona također je morao napustiti teren u 77. minuti. Susret je završio 1:1

Hrvatski 24-godišnji napadač nije zabio pogodak još od samog početka sezone kada je u Liga kupu zabio za Leicester protiv jednog niželigaša, no prelazak u Hoffenheim ove zime pokazao se kao pravi potez i stigla je nagrada ove nedjelje.

U 10. minuti susreta protiv Werdera Kramarić je goste glavom doveo u vodstvo i tako opravdao povjerenje novog trenera Juliana Nagelsmanna.

Ipak, susret nije završio pretjerano sretno za Hoffenheim, a ni za Kramarića. U 13. minuti Djilobodji je izjednačio, a u 77. minuti Kramarić je morao napustiti teren nakon drugog žutog, odnosno crvenog kartona. Bio je to prvi crveni karton u njegovoj seniorskoj karijeri.

Hoffenheim je izdržao s igračem manje i uzeo bod, no ostaje i dalje na samom dnu Bundeslige.