EUROLIGA IDE DALJE

Repeša uoči Unicaje: Drago mi je da se vraćam u Malagu

20.11.2014 u 14:38

Nakon pobjede protiv Cibone u gradskom derbiju, Cedevita u petak (20:45) u sklopu 7. kola B skupine Eurolige gostuje u Malagi kod Unicaje, bivše momčadi Jasmina Repeše.

Nakon što je Repešina momčad u gostima srušila europske prvake Maccabi Tel Aviv - sve je moguće. Pa tako i pobjeda u Malagi...

'Drago mi je da se vraćam u Malagu. To je lijep grad, bit će lijepa atmosfera i sigurno nas čeka izuzetno teška utakmica. Ovo je još jedna prilika za naše mlade igrače da pokažu da su projekt u koji smo se upustili i to što im dajemo minutažu i priliku opravdani. Dat ćemo sve od sebe da dođemo do još jedne pobjede. No, bit će izuzetno teško jer su se oni konsolidirali. Vratili su im se neki igrači koji su bili ozlijeđeni, prije svega Marković i Suarez', poručio je strateg Cedevite.

U Zagrebu je Cedevita bila u egalu prvih 15-ak minuta, no onda je Malaga pri kraju prvog poluvremena napravila seriju 14:0, da bi sredinom posljednje četvrtine Zagrepčani dva puta promašili trice, a na kraju je bilo 78:63 za gostujući sastav u 1. kolu Eurolige. Centar Cedevite Miro Bilan uvjeren je da se španjolskim sastavom može dobro igrati i veseli se ovoj utakmici.

'Cedevita dobro stoji protiv španjolskih ekipa i veselimo se toj utakmici. To je država u kojoj je velika praćenost košarke i općenito sporta. Ljudi vole košarku i atmosfera je uvijek dobra', zadovoljno će za kraj Bilan.