REAKCIJA STRIJELCA

Andrej Kramarić: Nije bitno jesmo se istrošili ili ne, svi znamo što nas čeka

18.11.2023 u 21:29

Pobjedu Hrvatske kod Latvije (2:0) s kojom su Vatreni stigli korak do plasmana na Euru komentirao je strijelac drugog gola Andrej Kramarić

Ogled u Rigi bio je riješen nakon samo šesnaest minuta igre jer je toliko Hrvatskoj trebalo za dva pogotka. U sedmoj minuti Lovro Majer je zabio za 1-0, a u 16. je na 2-0 povećao povratnik nakon ozljede Andrej Kramarić.

'Odlično smo krenuli, bitna dva gola u prvom poluvremenu. Zadržali smo vodstvo i točno ono što smo htjeli smo napravili. Znali smo da neće biti laka utakmica, što zbog vremena, što zbog stanja terena. Ostvarilo se ono što smo priželjkivali, zabili iz prve, druge šanse, na iskustvo smo izdržali do kraja utakmice, ali naravno da smo bili bolja momčad svih 90 minuta. Pokazali smo karakter, iskoristili šanse i rutinski priveli utakmicu kraju', rekao je za Nova TV Kramarić i dodao:

'Nije bitno jesmo se istrošili ili ne, svi znamo što nas čeka u utorak. Idemo do kraja, bez obzira na umor, dajemo gas od prve minute. Krenuti ćemo od početka agresivno, organizirano, pametno, nadam se da će sve biti uredu kao i danas i da ćemo iskoristiti svoje prilike i plasiramo na Euro'.'

Kramarić je imao problema s ozljedama u posljednje vrijeme, ali izgleda da se vratio u formu u pravi trenutak.

'Nakon gola super se osjećam, spreman sam za utorak', poručio je Kramarić.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'