OVO JE NEVJEROJATNO

Incident u Latviji! S tribine gdje su bili Hrvati doletjele - kante za smeće

18.11.2023 u 20:13

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je u Rigi domaćina Latviju 2-0 (2-0) u pretposljednjem susretu skupine D kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo iduće godine, ali utakmica nije mogla proći bez incidenata

Ogled u Rigi bio je riješen nakon samo šesnaest minuta igre jer je toliko Hrvatskoj trebalo za dva pogotka. U sedmoj minuti Lovro Majer je zabio za 1-0, a u 16. je na 2-0 povećao povratnik nakon ozljede Andrej Kramarić.

Vatreni su rutinski privodili utakmicu kraju, s tribina ih je bodrilo preko tisuću naših navijača, a u jednom trenutku ispred njih su se pojavili specijalci.

Komentator Nove TV objavio je informaciju da je razlog dolaska policije što su s dijela tribine gdje su bili hrvatski navijači prema terenu doletjele dvije kante za smeće.

Zaista svašta, čemu to, Hrvatska vodi 2:0, a onda se pojavi netko ili neki koji izazovu incident.

• +38
Latvija - Hrvatska Izvor: Pixsell / Autor: Ansis Ventins/PIXSELL

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'