BRZA REDARSKA SLUŽBA

Hrvatski navijač utrčao na travnjak u Latviji, nije se dobro proveo!

18.11.2023 u 20:50

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je u Rigi domaćina Latviju 2-0 (2-0) u pretposljednjem susretu skupine D kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo iduće godine, a susret su gledali i pojedinci kojima nije mjesto na stadionima

Podsjećamo, ogled u Rigi bio je riješen nakon samo šesnaest minuta igre jer je toliko Hrvatskoj trebalo za dva pogotka. U sedmoj minuti Lovro Majer je zabio za 1-0, a u 16. je na 2-0 povećao povratnik nakon ozljede Andrej Kramarić.

No na utakmici je bilo i ružnih stvari, incidenata, neodgovorni pojedinci pokušali su ubaciti kante za smeće u teren (više čitajte OVDJE), a jedan hrvatski navijač uspio je utrčati na travnjak.

Nije se dobro proveo, redarska služba ga je sustigla i oborila na tlo, a zatim izvela s terena. Tko zna što ga sada čeka…

• +38
Latvija - Hrvatska Izvor: Pixsell / Autor: Ansis Ventins/PIXSELL

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'