Velika je kolona na autocesti A4 Goričan-Zagreb između čvorova Popovec i Zagreb istok u smjeru Zagreba
Zbog prometne nesreće prekinut je promet na Istarskom ipsilonu između čvorova Matulji i Veprinac u oba smjera, a obilazak za osobna vozila je lokalnim prometnicama, javlja HAK.
Zastoji su povremeno na dionicama cesta gdje traju radovi te na gradskim prometnicama i obilaznicama, a vozače se upozorava da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama.
Zbog pojačanog prometa i radova zastoji su povremeno na:
-autocesti A4 Goričan-Zagreb između čvorova Popovec i Zagreb istok u smjeru Zagreba (kolona je oko 8 km);
-brzoj cesti Solin-Klis (DC1) u smjeru Splita;
-Istarskom ipsilonu između čvora i tunela Učka;
-Jadranskoj magistrali (DC8) od Podstrane i Kaštela prema Splitu, na prilazu Dubrovniku, kraj Rogoznice;
- zagrebačkoj obilaznici (A3).
Zbog radova večeras (2./3. lipnja) od 20:00 do 06:00 ujutro bit će zatvorena dionica autoceste A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Delnice i Oštrovica u smjeru Rijeke. Obilazak je državnim cestama preko Gornjeg Jelenja (DC3 i DC501).
Zbog radova zatvorene su ceste:
DC1 u Kninu na vijaduktu Stara Straža (do 20. lipnja) i u naselju Polje Krapinsko (do 09. lipnja);
DC5 Grubišno Polje-Veliki Zdenci (do 11. kolovoza);
DC20 Čakovec-Đelekovec između mjesta Cirkovljan i Draškovec (do 20. lipnja);
DC29 između Zlatara i Zlatar Bistrice (do 1.listopada);
DC51 Nova Gradiška-Požega u mjestu Rešetari (do 19. srpnja);
DC62 Ravča-Vrgorac (do daljnjeg);
DC200 u Višnjanu (do 31. srpnja);
DC214 u Gunji (radovi na mostu);
DC512 Makarska-Ravča iznad tunela Stupica u smjeru Vrgorca (zbog odrona);
DC543 kod Donje Zdenčine (do 8. srpnja);
DC546 Stojdraga-Krašić u mjestu Petričko Selo (sanacija odrona, do 25.srpnja).