MIKULIĆEVA VEČER

Evo što je Osijekov golman radio igračima Dinama!

10.03.2013 u 21:53

Nogometaši Dinama i Osijeka odigrali su 0:0 u posljednjoj utakmici 23. kola MAXtv Prve lige, a najbolji igrač utakmice bio je Zvonimir Mikulić

Nakon 0:0 na Maksimiru u prvom dijelu prvenstva te poraza 2:1 u Gradskom vrtu, 'modri' ni u trećem pokušaju nisu uspjeli svladati Mršićevu momčad, koja je čini se otkrila formulu kako zaustaviti najbolju ekipu MAXtv Prve lige.

Jedan od najzaslužnijih za pozitivan rezultat gostiju svakako je vratar Zvonimir Mikulić. U tri je navrata fantastično reagirao i tako na kraju spasio bod Osijeku. Prvi se put istaknuo u 11. minuti kad mu je Krstanović pucao glavom, a on se bacio i refleksno odbio loptu. Potez utakmice bila je Mikulićeva obrana u 16. minuti nakon što mu je Beqiraj izašao '1 na 1', no brzo je reagirao i Dinamov napadač nije imao izgleda. A kao šlag na tortu stigla je lijepa 'parada' na udarac Halilovića u 55. minuti, kada je Osijekov golman izvadio loptu ispod grede.

U svakom slučaju, 23-godišnji golman ovim si je nastupom podigao cijenu, a ne bi nas začudilo ni da u budućnosti pređe u Dinamo…