PRIPREME 'MODRIH'

Dinamo s pola snage dobio Odense sa 3:1

29.01.2012 u 20:37

Aktualni hrvatski prvak nalazi se u Portugalu na pripremama, a prvu utakmicu na tamošnjem Atlantic kupu Dinamo će igrati protiv danskog viceprvaka Odensea

U nedjelju u 21 sat kreće prva pripremna utakmica zagrebačkih 'modrih' na Atlantic kupu u Portugalu, a danski viceprvak Odense jamči dobar nogomet i pregršt uzbuđenja. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

DINAMO - ODENSE 3:1 (3:0)

90' kraj utakmice!
90' ubačaj Vide s desne strane, no Alispahić je bio zamalo prekratak za dobar završetak akcije
90' igrati će se dvije minute sudačke nadoknade
89' Dinamo drži loptu u posjedu i ne dopušta suparniku da zaprijeti novim golom
84' Gooooooooool! 3:1. nakon kornera lopta je završila u mreži Dinama
81' desetak minuta prije kraja utakmice nema nikakvih promjena na travnjaku, Dinamo bez problema kontrolira utakmicu
79' udarac Špehara, lak 'plijen' za suparničkog vratara
76' od 46' do 76' minute u igru su ušli Alispahić, Beqiraj, golman Mitrović, Šimunić, Bišćan, Pivarić, Pokrivač i Špehar
74' tečna akcija Tomečaka, Pokrivača i Beqiraja, no lopta je opet iznad gola
72' jako dobar i opasan udarac Pokrivača, no danski golman sretno brani
71' šut Beqiraja, od bloka lopta odlazi u korner
68' utakmica je ušla u fazu 'pimplanja' na sredini travnjaka, obje momčad brzo gube loptu
63' šut Alispahića, no braniči su bolkom usporili njegovu loptu
60' velika prilika za Odense, no Kelava se bacio Hoegu u u noge i spasio svoju mrežu
57' Alispahić je dobro probio desnu stranu, ubacio, no nikoga nije bilo u sredini od njegovih suigrača
54' Dinamo ponovno kontrolira utakmicu, kombinira na sredini travnjaka i snažno ubada okomitim loptama
50' 'skraćeni' korner za Odense
47' korner za 'modre'
46' Dinamo je od početka jako stisnuo suparnike
46' s centra u nastavak kreću nogometaši Odensea

45' kraj 1. poluvremena
45' korner za Dinamo
45' oštar start Skouba nad Callelom, 'slobodnjak' za Dinamo na 30 metara
44' nakon ubacivanja glavom puca Johansson, no lopta odlazi preko gola
44' novi korenr za Odense
42' šut Kovačića odlazi visoko izna gola
41' i drugi korner za Dance
41' prvi korner za Odense
39' šut Badelja s 20 metara, loše je zahvatio loptu i ona odlazi u gol-out
36' pokušaj Danaca s više od 30 metara, Kelava s lakoćom kroti tu loptu
35' novo ubacivanje Ibaneza s lijeve strane Krstanović puca vrhom kopački, no ovog puta golman brani
31' Gooooooooool! 3:0! Golman Odensea krivo je dodao loptu, prihvatio ju je tomečak i jakim udarcem s 15 metara pogodio mrežu za 3:0
29' prekršaj Gislasona nad Vrsaljkom, 'slobodnjak' za 'modre' na 30 metara od gola Danaca, iskosa s desne strane
26' Andreasen puca glavom, Kelava paradom brani
25' Dinamo je s dva gola 'oplodio' bolju igru i zasluženo vodi
22' Gooooooooool! 2:0 Ponovno Sylvestr i to ovog puta iz kontranapada
21' Gooooooooool! 1:0 Sylvestr je pogodio za 1:0 nakon 'rukometnog' prebrojavanja 'modrih' napadača
20' Sylvestr puca iz blizine, no danski golman dobro brani
16' gužva u Dinamovogm kaznenom prostoru, nakon nekoliko odbijanaca loptu izbacuje Vida
14' ubacivanje Danaca pred Kelavu, no u sredini nije bilo nikog da pokupi loptu i pospremi ju u mrežu
11' velika prilika za Krstanovića, no njegov volej nakon izvrsnog dodavanja Ibaneza otišao je daleko od gola
9' ubacivanje Ibaneza s lijeve strane pred gol Odensea, Danci panično izbijaju u korner
7' udarac Skouba glavom, lopta odlazi daleko od gola
6' prekršaj Callela nad Sorensenom, srećom ništa od solidne prilike za Dance
2' udarac Gislasona s ruba 16 metara, Kelava s lakoćom brani
1' prvi s centra kreću nogometaši Dinama