SUDAR U MAKSIMIRU

Dinamo Koprivničanima sprašio tri komada

02.03.2013 u 17:45

Možda najjača utakmica 22. kola MAXtv Prve lige je ona u Maksimiru između Dinama i Slaven Belupa, a najzanimljivije trenutke s toga dvoboja pratite u tekstualnom prijenosu tportala

Slaven Belup dugi nizgodina pripada gornjem domu hrvatskog ligaškog nogometa, ali u Maksimiru je u pravilu mušterija.

Koprivničani su u 18 gostovanja samo dva puta ostali neporaženi, a gol razlika im je katastrofalna 53:10.

Mogu li 'farmaceuti' napokon pokazati zube 'modrima u njihovom dvorištu ostaje nam da vidimo.

Inače, u posljednjem kolu Dinamo je na Poljudu svladao Hajduk 2:1, dok je Slaven na svojem travnjaku odigrao 2:2 s Interom.

Sastavi:

Dinamo: Kelava - Tomečak, Jedvaj, Šimunić, Ibanez - Leko - Halilović, Ademi, Sammir, Čop - Beqiraj
Slaven Belupo: Rodić - Purić, Kokalović, Pranjić, Maras - Barić, Glavica, Jugović - Novinić, Delić - Rak

Dinamo - Slaven Belupo
3:0

90' - KRAJ
90' - GOOOOL- 3:0 - Pivarićev gol
87' - Ademijev udarac iz blizine, u zadnji trenutak blokirala je Slavenova obrana
79' - okušao je udarac Leko, Rodić je odbio, ali Beqiraj nije dovoljno brz
72' - umjesto Sammira priliku da prvi puta zaigra za Dinamo dobio je Husejinović
70' - Beqiraj je promašio veliku priliku
65' - dva pokušaja Beqiraja zaustavio je Rodić
60' - Kelava je u posljednji trenutak pokupio loptu ispred Novinića
51' - GOOOOL - 2:0 - Halilović je dodao dijagonalno, Čop pustio loptu kroz noge, a Ademi završio lijepu akciju
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog poluvremena u kojem je Dinamo zasluženo došao do vodstva
39' - GOOOOl - 1:0 - Sammir je izveo slobodnjak s lijeve strane nekoliko metara og korner linije, lopta je pala ispred Rodića kojem su smetali igrači  obje momčadi te ušla u mrežu
35' - Slaven je bezopasan, ali zato njegova zadnja linija izlazi lako na kraj s pokušajima hrvatskog prvaka
30' - Jedvajev centaršut prošla je blizu Rodićevih 'rašlji'
22' - Kelavina pogreška, ali lopta koja se odbila od Glavice vratila mu se u ruke
15' - prvi zicer za Dinamo,nakon akcije Halilović - Sammir, pucao je Čop, a Rodić je uz pomoć vratnice obranio
12' - tempo nije loš, ali nema nikakvih situacija koje mirišu na pogodak
7' - 'Modri' su odmah pritisnuli, ali zasad nema prilika, spomenimo kako je Glavica požutio već u ranoj fazi utakmice

1' - počela je utakmica