Hajduk je furiozno krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golom Mlakara u 38. minuti za konačnih 1:0

SLAVEN BELUPO: Sušak - Talys, Božić, Soldo, Bosec - Mudražija, Marina - Perošević, Crnac, Hoxha - Krstanović

HAJDUK: Lučić - Sigur, Awaziem, Borevković, Letaj - Pukštas, Fossati - Anello, Benrahou, Sahiti - Mlakar

• +11
Slaven - Hajduk, 35. kolo HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
35. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Hajduk 0:1 (Mlakar, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 76’

Vušković je ušao u igru umjesto Borevkovića

• 74’

Pokušaj Hajduka! Sahiti je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola