RAT MEĐU ČILEANCIMA?

Zbog klupskih interesa izdao suigrača iz reprezentacije

27.12.2014 u 18:41

U petak su na Boxing Day engleski premijerligaši igrali utakmice 18. kola. Arsenal je na svom stadionu svladao Queens Park Rangerse sa 2:1, a jedan od junaka 'topnika' bio je Čileanac Alexis Sanchez

Zabio je Čileanac za 1:0 u 37. minuti, a onda u 65. minuti asistirao i Čehu Rosyckom za povećanje vodstva.

Mediji su ga nakon utakmice nahvalili, ali i objasnili da je Sanchez svoju večer mogao završiti na još bolji način da u 9. minuti utakmice nije promašio penal, odnosno da mu ga nije zaustavio golman QPR-a Green

No tko zna bi li Green reagirao na pravi način da u svojim redovima nije imao 'doušnika'. Riječ je o Eduardu Vargasu, čileanskom reprezentativcu koji je netom prije nego se Sanchez zaletio - pokazao na koju će stranu pucati. Pogodili su i Vargas i Green te je Sanchez ostao bez pogotka.

Pitanje je samo kako će Sanchez reagirati na sljedećem reprezentaivnom okupljanju i hoće li prigovoriti Vargasu.