GRČKI KUP

Zbog divljanja navijača prekinuta utakmica u Solunu

17.03.2011 u 10:08

Nogometne utakmice u Grčkoj nerijetko svjedoče divljanju tamošnjih navijača. Ovog puta navijači su divljali u Solunu gdje je u 89. minuti prekinuta utakmica pri vodstvu AEK-a u Solunu protiv PAOK-a 1:0 u uzvratnoj utakmici grčkog kupa

Tučnjava, kaos, baklje, sve to i više obilježilo je uzvratni susret grčkog kupa u Solunu između domaćeg PAOK-a i AEK-a koji je prekinut u 89. minuti pri vodstvu atenske momčadi 1:0. S obzirom na to da je prva utakmica u Ateni završila bez golova, AEK je prošao dalje.

Velik broj policije na stadionu i okolo njega nije uspio spriječiti navalu domaćih navijača koji su u 89. minuti, vidjevši da nema šanse da PAOK prođe dalje koji su se sukobili s policijom te razbijali po stadionu.

Jedini pogodak na utakmici djelo je Dellasa u 48. minuti.