Engleska je dominirala od početak utakmice i to su okrunili golovima Hendersona (38') i Kanea (45'). U nastavku golom Sake u 57. minuti potvrdili su pobjedu i osigurali mjesto u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva
  • +10
Engleska - Senegal, osmina finala SP-a u Katru, 2022. Izvor: EPA / Autor: ROLEX DELA PENA
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 65’

Zamjene kod Engleza, Saka i Foden su izašli, a ulaze Rashford i Grealish

• 58’

GOOOOOL!! Engleska je zabila još jedan gol! Foden je našao Saku u šesnaestaercu koji mirno zabija za 3:0

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 45’

GOOOOOOL!! Engleska je povećala prednost! Nakon lijepe akcije Kane je izašao sam pred golmana i majstorski je zabio za 2:0

• 44’

Engleska je opasnija nakon gola! Shaw se sjurio u šesnaesterac, ali Mendy je dobro reagirao i odbio loptu u korner

• 39’

GOOOOOOL!! Engleska je povela! Bellingham je poslao povratnu loptu za Hendersona koji je zabio za 1:0

• 32’

GOOOOOL!! Odlična prilika za Senegal! Dia se sjurio u šesnaesterac i iz dobre situacije je pucao po golu, ali Pickford je siguran