TREĆA U NIZU...

Zadru infarktna pobjeda protiv Partizana

13.12.2014 u 21:40

Košarkaši Zadra su upisali treću uzastopnu pobjedu u regionalnoj ABA ligi, na Višnjiku je rezultatom 69:68 poražen Zadar

Zadrani su uhvatili pobjednički ritam, a protiv Partizana su dvoboj u svoju korist mogli riješiti i prije zadnjeg napada kako je na kraju ispalo. Slavili su u prve tri  četvrtine te u posljednju ušli s osam koševa razlike, no Partizan je pet minuta prije kraja nakon Kraljevića izbacio s pet osobnih i drugog centra Zadra Sobina i bilo je jasno da će odlučivati zadnja lopta.

Srećom, kada je Andrić imao dva slobodna bacanja za produžetak drugo nije uspio pogoditi i Zadar je sa svojom publikom proslavio vrijedan trijumf. U redovima Zadrana prednjačio je Florence sa 25 koševa i četiri dodavanja, dok je Sobin dodao 14 uz osam skokova. U redovima poraženih najviše se istaknuo Mačvan s 14 koševa i 13 skokova.