Istra je dobro krenula u utakmicu i bili su opasnija momčad sve do crvenog kartona Čuića u 66. minuti. Gorica je golovima Prišira (75') i Solde (95')iskoristila igrača više za pobjedu protiv razigrane Istre

GORICA: Radošević - Leš, Mrzljak, Maloča - Majstorović, Soldo, Pršir, Lazarov, Štiglec - Jurić, Rukavina

ISTRA 1961: Majkić - Majstorović, Iovu, Marešić - Koski, Čalušić, Čuić, Devetak - Lisica, Ekong, Vuk

36. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Istra 1961 2:0 (Soldo, 95') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
36. kolo SuperSport HNL.a, Gorica - Istra 1961 1:0 (Pršir, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
36. kolo SuperSport HNL.a, Gorica - Istra 1961 0:0 (Poništen gol Lisice, 49') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +25
Gorica - Istra 1961, SuperSport HNL (24.5.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90’

GOOOOOL!!! Gorica je povećala prednost! Soldo je iskoristio grešku obranu i zabio je za 2:0

• 75’

GOOOOOL!!! Gorica je povela protiv Istre! Nakon sjajne akcije Pršir je izašao sam pred golmana i zabio je za 1:0!

• 71’

Promjena kod Istre, Petrusenko je ušao umjesto Lisice

• 67’

Istra je ostala s igračem manje! Čuić je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton

• 51’

Ipak ništa od gola Istre, nakon provjere VAR-a pogodak je poništen zbog prekršaja

• 49’

GOOOOOL!! Istra je povela protiv Gorice! Nakon sjajne akcije Lisice je dočekao loptu u šesnaestercu i zabio je sjajan gol za 1:0!

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 38’

Čuić je dobio žuti karton

• 32’

Prva šansa Gorice! Jurić je pucao iz okreta, ali to je bio lagan posao za Majkića