Odigralo se ludo prvo poluvrijeme. Kanada je dominirala od početka, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike. Davies je u 11. minuti promašio penal i Belgija je sve to kaznila u 44. minuti preko Batshuayija. U nastavku Kanada je nastavila u istom ritmu ali nisu uspjeli zatresti mrežu i Belgija je uzela sva tri boda

BELGIJA: Courtois - Dendoncker, Alderweireld, Vertonghen - Castagne, De Bruyne, Witsel, Carrasco - Tielemans, Batshuayi, E. Hazard

KANADA: Borjan - Johnston, Vitoria, Miller - Hoilett, Hutchinson, Eustaquio, Laryea - Buchanan, David, Davies

• +17
Belgija - Kanada, SP u nogometu, 23.11.2022. Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • 90’

Kraj utakmice

• 87’

Još jednom dobar ubačaj na Larina koji glavom puca preko gola

• 84’

Johnston je napravio prekršaj na Opendi i zaradio je žuti karton

• 81’

Davies je dobio žuti karton

• 79’

Larin je dobro ispratio ubačaj i pucao glavom, ali to je bio lagan posao za Courtoisa

• 78’

Mijenja Belgija. Izlazi Batshuayi, ulazi Openda

• 67’

Laryea je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 57’

Onana je dobio žuti karton

• 54’

Meunier je dobio žuti karton

• 49’

Nastavlja Kanada s napadima! David je ispratio ubačaj i pucao je glavom pored gola