PLJESKALI MU SVI

Zabijali su Messi, Neymar i Suarez ali najljepši gol djelo je...

17.09.2016 u 15:29

Nogometaši Barcelone u susretu su 4. kola španjolskog prvenstva kao gosti uvjerljivo svladali novaka u ligi Leganes sa 5:1 (3:0)

Dvoboj je već u prvom poluvremenu riješio sjajni napadački trojac Barcelone, Messi je postigao prvi gol u 15. minuti, zatim je Suarez povisio na 2:0 u 31., a Neymar na 3:0 u 44.

U nastavku je Messi u 55. iz kaznenog udarca povisio na 4:0, a onda je najljepšim golom na utakmici, kojem je zapljeskao i Messi, Rafinha povećao prednost na 5:0 da bi Gabriel u 80. postigao počasni pogodak za domaće.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 57. minute.

Ovom pobjedom Barcelona se bodovno izjednačila s Realom iz Madrida na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po devet bodova, ali Real uz utakmicu manje, dok je Leganes 13. s četiri boda.