• Zadnja izmjena 25.10.2012 00:00
  • Objavljeno 24.10.2012 u 23:47
Jackson Martinez

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

U drugoj utakmici Dinamove skupine Porto je na svome Dragau pobijedio kijevski Dinamo s 3:2 i s maksimalnih devet bodova zadržao prvo mjesto

U 15. je minuti za vodstvo Porta pogodio Silvestre Varela nakon što je velik posao prije toga odradio Lucho Gonzalez. Svega šest minuta kasnije Oleg Gusjev je iskoristio nabacivanje Miguela Velosa iz kornera i glavom donio Kijevljanima izjednačenje.

Reuters

Reuters

Do poluvremena je, međutim, Porto vratio prednost na svoju stranu i to nakon akcije dvojice sjajnih Kolumbijaca. James Rodriguez je lijepo asistirao za Jacksona Martineza koji se oslobodio Jevhena Hačeridija i matirao Oleksandra Šovkovskog.

U 72. je minuti Dinamo došao do novog izjednačenja pogotkom Browna Ideyea, ali je već šest minuta kasnije Martinez ostao sam pred praznim golom nakon ubacivanja Gonzaleza i loše reakcije Šovkovskog, pa mu nije bilo teško zabiti svoj drugi, a Portov treći pogodak večeri.

Spomenimo da je Ognjen Vukojević igrao za Dinamo do 84. minute kada ga je zamijenio Niko Kranjčar.