ŠIME DOBIO SAVJET

'Vrsaljko uvijek treba igrati kao kod četvrtog gola Atletica!'

22.02.2017 u 10:18

Dnevnik As ocijenio je igru Šime Vrsaljka protiv Bayer Leverkusena pozitivnom, ali mu i dao savjet da se više priključuje napadu, pogotovo u utakmicama u kojima se otvara mnogo prilika za protunapade...

S obzirom da je Juanfran ozlijeđen, 25-godišnji hrvatski desni bek trenutno nema konkurenciju na svojoj poziciji u Atleticu i vrlo dobro koristi minutažu koju mu daje Diego Simeone. Solidnu utakmicu odigrao je Vrsaljko i ovog utorka u pobjedi 4:2 kod Bayer Leverkusena koju je začinio asistencijom za pogodak Fernanda Torresa u završnici susreta.

Španjolski mediji pozitivnim ocjenjuju nastup našeg reprezentativca, ali dnevnik As ima i pokoji savjet za njega.

'U obrani je bio ozbiljan, bez grešaka u prvom poluvremenu, dok mu je u drugom Wendell zadavao posla. No rijetko se pojavljuje u napadu, a trebao bi dati više, s obzirom na svoju potentnost u utakmici stvorenoj za kontranapade. To je potvrđeno kod četvrtog pogotka Atletica. Kad se pojavi, ima top u desnoj nozi stvoren za ubačaje,' piše ugledni španjolski sportski dnevnik.

Priliku za dokazivanje u ofenzivi Vrsaljko će imati već u nedjelju, u derbiju protiv Barcelone na Calderonu...