ZVIJEZDA NAPOLIJA

Vrijedi milijune, a promašio ono što ne bi ni dijete

25.01.2014 u 20:43

Momčad Rafe Beniteza lagano gubi dah. Nakon što je Napoli u prošlom kolu remizirao s Bolognom uslijedio je novi kiks – remi s Chievom. No, utakmicu je obilježio nevjerojatni promašaj Gonzala Higuaina

U 21. kolu Serie A Napoli je na svom stadionu podijelio bodove s Chievom odigravši 1:1 i tako pomalo gubi korak s vodećim Juventusom i drugoplasiranom Romom. Chivo je poveo golom Sarda u 18. minuti, a Albiol je dvije minute prije kraja utakmice spasio Napoli od poraza.

Ipak, utakmicu je obilježio nevjerojatan promašaj i blamažu Gonzala Higuaina koji je s par metara promašio prazan gol, što bi pogodilo i malo dijete, i ostavio u nevjerici skoro 44 tisuće gledatelja koliko ih se okupilo na stadionu San Paolo.