svladan Espanyol

[VIDEO] Rakitić zabio u gradskom derbiju, Barca žestoko pritišće Real u Primeri!

29.04.2017 u 22:39

U 35. kolu španjolske Primere Barcelona je pobijedila u gostima Espanyol s glatkih 3:0 i tako se ponovo izjednačila s Realom na vrhu ljestvice. Drugi gol na utakmici zabio je Ivan Rakitić...

Nakon trijumfa u El Clasicu nogometaši Barcelone nisu se opustili i pobjedom u srijedu protiv Osasune povećali su pritisak na 'kraljevski klub', a još više ove subote nakon uspjeha u gradskom derbiju.

Protiv Espanyola momčad Luisa Enriquea nije uspjela slomiti protivnika u prvom dijelu, no golovi su stigli u nastavku. Dvaput je zabio Luis Suarez, a svoj osmi gol sezone zabio je naš Ivan Rakitić, nakon što ga je Lionel Messi idealno poslužio u 77. minuti.

Rakitić je odigrao svih 90 minuta protiv lokalnog rivala i među zaslužnima je za pobjedu.

Tako je Barca još jednom izjednačila svoj bodovni učinak s Realom i vodi na ljestvici zbog boljeg međusobnog omjera, no madridski klub ima onu zaostalu utakmicu protiv Celte kao džoker u rukavu pa s laganom prednošću ulazi u samu završnicu...