ht prva liga - 26. kolo

[VIDEO] Osijek pobjedom nad Lokomotivom preuzeo vrh tablice, pogodak Laszla Kleinheislera zaslužio epitet 'eurogol'

19.03.2021 u 18:43

Dvobojem Osijeka i Lokomotive, otvoreno je 26. kolo Hrvatski Telekom Prve lige. Osijek je pobijedio 2:0 te barem na kratko ponovno preuzeo vrh tablice, jer sada ima 58 bodova, odnosno bod više od Dinama, koji ima i dvije utakmice manje

Samir Toplak nije mogao imati teži početak na klupi Lokomotive. Nakon što je preuzeo momčad umjesto Jerka Leke, odmah je morao na noge Bjeličinom Osijeku. A svi znamo da klub s Drave želi već ove sezone stići do naslova hrvatskog prvaka te da mu je svaka pobjeda važna.

Tako su 'bijeli' krenuli i u ovaj dvoboj, a bolju igru naplatili su već u 14. minuti fenomenalnim golom Laszla Kleinheislera.

Asistent mu je bio Ivan Santini, kojem je u ovom dvoboju posljednja prepreka - brat Krševan, golman 'lokosa'.

Domaćini su bili dominantiji, bolji i konkretniji, a u 79. minuti na 2:0 povisio je Mierez.

Bio je to ujedno i konačni rezultat.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.