novi super mario

[VIDEO]: Mario Pašalić zabio i spasio Milan blamaže kod najlošije momčadi Serie A

02.04.2017 u 17:22

Milan je izvukao remi 1:1 na gostovanju kod posljednje momčadi Serie A, Pescare. Za bod Milana zabio je naš Mario Pašalić kojemu je to treći gol u dresu Milana ove sezone

Pescara je ove sezone samo dvaput osjetila slast pobjede, ima i šest remija te čak 21 poraz. No, Milan je ove sezone u takvom stanju da ne može osvojiti tri boda na gostovanju kod uvjerljivo najlošije momčadi lige.

Meč u Pescari počeo je loše za 'rossonere', Paletta je vraćao loptu svome golmanu, a mlađahni ju je Gianluigi Donnarumma nonšalantno pokušao primiriti. No, lopta mu je prošla preko noge i završila u golu. A igrala se tek 12. minuta utakmice!

Srećom, pogrešku jednog od najnadarenijih svjetskih golmana ispravio je naš Mario Pašalić u 41. minuti i zabio za 1:1. Potencijalni se hrvatski reprezentativac najbolje snašao u gužvi u domaćem šesnaestercu i doslovno zakucao loptu u gol.

Fiorentina je na svom terenu pobijedila Bolognu 1:0, jedini je gol zabio Babacar u 51. minuti na asistenciju našeg Hrvoja Milića koji je kao i Milan Badelj odigrao svih 90 minuta u redovima 'viola'. Babacar je na poluvremenu ušao u igru umjesto Nikole Kalinića koji očito ima problema s ozljedom...