tri boda gostima

[VIDEO/FOTO] Rijeka pokorila Šubićevac i preuzela vrh HT Prve lige; Hrvoje Smolčić zabio naljepši pogodak glavom koji smo dosad vidjeli ove sezone

07.11.2021 u 19:29

Nogometaši Rijeke novi su vodeći sastav HT Prve lige nakon što su u posljednjem susretu 15. kola kao gosti svladali Šibenik sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan Hrvoje Smolčić (45+1) u posljednjim sekundama prvog poluvremena

Igrala se jedina minuta sudačke nadoknade prvog dijela kada Šibenčani nisu dobro raščistili korner Riječana, lopta je stigla do Vukčevića koji je uputio još jedan centaršut, a na njega je najbolje reagirao Smolčić i visokim skokom sa 15 metara poslao loptu neobranjivo za Rogića.

Šibenik - Rijeka 0:1 (Hrvoje Smolčić, 45+1) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Riječani su u nastavku rutinski obranili prednost i sada imaju 30 bodova, kao i drugi Osijek, ali su na vrhu zbog bolje razlike pogodaka. Tri manje uz utakmicu manje ima treći Dinamo koji je ranije u nedjelju senzacionalno izgubio sa 0:1 od Lokomotive.

Šibenik je sedmi sa 15 bodova, koliko ima i osma Istra 1961.