RUŽNE SCENE

[VIDEO/FOTO] Osijek u četvrtfinalu! Utakmicu u Varaždinu obilježili crveni kartoni, pogledajte tučnjavu igrača u završnici susreta

09.11.2022 u 17:45

Osijek se plasirao u četvrtfinale SuperSport nogometnog kupa pobjedom u Varaždinu 2:1, a na susretu su pala četiri crvena kartona

Nogometaši Osijeka izborili su plasman u četvrtfinale SuperSport Hrvatskog kupa svladavši u Varaždinu istoimenog domaćina s 2:1, a obje momčadi utakmicu su završile s devetoricom igrača.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAXSport

Gosti su poveli već u 9. minuti golom Mije Caktaša, a na 2:0 povisio je Laszlo Kleinheisler u 54. minuti.

Varaždin - Osijek 0:2 (Kleinheisler, 54) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/Croatel

Od 66. minute Osječani su ostali s desetoricom na terenu nakon što je isključen Jevgen Čeberko zbog brutalnog prekršaja daleko od gola, a možete ga vidjeti OVDJE.

Varaždinci su s igračem više uspjeli tek smanjiti zaostatak, no ne i preokrenuti rezultat. Za 1:2 zabio je Fran Brodić u drugoj minuti sučeve nadoknade.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

U nervoznoj završnici susreta sudac Igor Pajač podijelio je još tri crvena kartona. Dva su dobili igrači Varaždina, Jorgo Pellumbi i vratar Oliver Zelenika, a jedan nogometaš Osijeka Antonio Mance. Dojma smo da je sudac mogao isključiti i više igrača.

• Nedelišće - Slaven Belupo 0-6
  • RNK Split - Dinamo (14. veljače 2023.)

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.

• +8
SuperSport Hrvatski nogometni kup, Varaždin - Osijek, 9.11.2022. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak