Na Olimpijskom stadionu u Kijevu u finalu Lige prvaka Real Madrid nadigrao je Liverpool 3:1. Apsolutni junak utakmice svakako jest Gareth Bale koji je ušao u igru u 61. minuti i zabio je dva gola koji će ući u povijest

REAL MADRID: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Modrić, Casemiro - Ronaldo, Isco - Benzema

LIVERPOOL: Karius - Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson - Milner, Henderson, Wijnaldum - Salah, Mane - Fiminho

• +25
Finale Lige prvaka 2018., Real Madrid - Liverpool Izvor: Pixsell / Autor: David Klein/Press Association/PIXSELL
  • 90’

Gotovo je! Real Madrid je prvak Europe treći puta u nizu! U zadnjim trenucima navijači koji su utrčali u teren zamalo su izazvali incident

• 90’

Igra se zadnja minuta utakmice. Srpski sudac Milorad Mažić odredio je kako će se igrati još tri minute

• 89’

Pritisak igrača Liverpoola kako bi pokušali doći do čuda i izjednačenja, ali teško dolaze do prigoda. Izašao je Benzema, a ušao Asensio kod Reala

• 84’

GOOOOOOOOLLLLLLL! Opet zabija Velšanin Bale za 3:1. Opet golčina s gotovo 30 metara, ali i još jedna katastrofalna reakcija Kariusa (lopta mu je prošla kroz ruke) koji postaje tragičar utakmice. Real je jako blizu trećeg naslova u nizu

• 82’

Benzema puca iz skoka silovito nogom s ruba kaznenog prostora, ali sjajno brani Karius. Real ima incijativu i juri prema novom naslovu

• 74’

U jednoj minuti dvije prigode. Prvo Fiminho za Liverpool, ali blokirao ga je Casemiro (možda je bila ruka), a na drugoj strani Ronaldo zamalo zabija za 3:1. Blokirao je njegov udarac Arnold

• 70’

Milner je sjajno nabacio iz kornera, ali s glave Fiminha tu loptu skida Navas. Odmah nakon toga Mane pogađa vratnicu lijevom nogom s ruba kaznenog prostora snažnim prizemnim udarcem

• 64’

GOOOOOOOOOLLLLL! Bale zabija golčinu škaricama za 2:1 sa 15 metara na dodavanje Marcela! Na terenu je svega dvije minute i osam sekundi, a zabio je jedan od najljepših golova u povijesti finala Lige prvaka. Čudesno!

• 61’

Iz igre izlazi Isco, a mijenja ga Gareth Bale. Hoće li on biti jocker Zidanea?

• 55’

GOOOOOOOOLLLL! Lovren je sjajno pucao nakon kornera, a spretno je zaleđe izbjegao Mane i zabija za 1:1. Gol nade za Liverpool četiri minute nakon šoka!