REDSI ZATVORILI POPIS

Veliki jubilej Stevena Gerrarda i parovi osmine finala...

05.02.2015 u 09:58

Nogometaši Liverpoola izborili su plasman u osminu finala engleskog FA kupa nakon što su u ponovljenom dvoboju 4. kola pobijedili Bolton 2:1, te tako zatvorili popis posljednjih 16 sudionika natjecanja

Nakon što je prvi dvoboj na Anfieldu završio bez golova, Bolton je u ponovljenom susretu na Macron stadionu poveo golom Eidura Gudjohnsena iz jedanaesterca u 59. minuti. Sedam minuta kasnije isključen je Neil Danns što je prelomilo utakmicu. S igračem više 'redsi' su postigli dva gola i stigli do pobjede. Golove su postigli Sterling (86) i Coutinho (90+1).

Osim po sjajnim golovima dvoboj će prvenstveno biti upamćen kao 700. službeni nastup Stevena Gerrarda za redse. Nakon dvoboja održan je ždrijeb osmine finala koja će se igrati 14-16 ovoga mjeseca. Liverpool gostuje kod Crystal Palacea, a 'najromantičniji' dvoboj odigrat će prvi engleski prvak Preston North End i Manchester United. Kramarićev Leicester gostuje kod Aston Ville.