LIGA PRVAKA

Velika pobjeda Arsenala, Messi sredio Milan

06.11.2013 u 20:37

Drugog dana 4. kola nogometne Lige prvaka Arsenal je pobijedio Borussiju Dortumund u gostima, dok su na domaćem terenu slavili favoriti: Barcelona, Chelsea i Atletico....

Liga prvaka:

Skupina E

Basel – Steaua 1:1 (Sio 90+1 / Piovaccari 17)
Chelsea - Schalke
3:0 (Eto'o 31, 54, Ba 83)

Skupina F

Borussia D. – Arsenal 0:1 (Ramsey 62)
Napoli - Marseille
3:2 (Inler 22, Higuain 24, 75 / Ayew 10, Thauvin 64)

Skupina G

Zenit – Porto 1:1 (Hulk 28, Lucho Gonzalez 23)
Atletico M. – Austria B.
4:0 (Miranda 11, Raul Garcia 25, Filipe Luis 45, Diego Costa 82)

Skupina H

Ajax – Celtic 1:0 (Schone 51)
Barcelona – Milan
3:1 (Messi 30, 83 Busquets 40/Kaka 45)

Razvoj utakmica:

Kraj - Arsenal slavi veliku pobjedu, slavlje i za favorite: Barcelonu, Atletico, Chelsea i Napoli. Odlična večer Lige prvaka s mnogo pogodaka

BARCELONA - MILAN 3:1 (Messi 83)
83' - kraj priče na Camp Nouu! Messi se prošetao obranom gostiju i potvrdio pobjedu Barcelone koja dominira ovom utakmicom
...

CHELSEA - SCHALKE 3:0 (Ba 83)
83' - novi pogodak Mourinhove momčadi, odlično je utrčao Demba Ba koji je zatim rutinski zabio treći gol Chelseaja
...

ATLETICO - AUSTRIA 4:0 (Diego Costa 82)
82' - popravlja gol razliku Atletico, a konačno se u listu strijelaca upisao i najbolji igrač Diego Costa
...
NAPOLI - MARSEILLE 3:2 (Higuain 75)
75' - jako važan gol Napolija! Gonzalo Higuain postavio je nogu na drugoj stativi i donio novu prednost svojoj ekipi, koja grabi prema trećoj pobjedi u skupini F
...

NAPOLI - MARSEILLE 2:2 (Thauvin 64)
64' - novi šok za Napoli! Marseille se vratio u utakmicu! Thauvin je postavio nogu na pravo mjesto i zabio pogodak iz blizine
...

BORUSSIA - ARSENAL 0:1 (Ramsey 62)

62' - veliki trenutak za 'topnike'! Ramsey je pogodio glavom iz blizine i Arsenal vodi usred Dortmunda!
...
CHELSEA - SCHALKE 2:0 (Eto'o 54)
54' - novi pogodak Kamerunca Eto'oa koji je dočekao svoju priliku u dresu Chelseaja!Ostao je sam na desnoj strani i zatim preciznim udarcem u suprotni kut udvostručio vodstvo

...
ATLETICO - AUSTRIA 3:0 (Felipe Luis 45)
45' - Atletico nastavlja s gaženjem slabašne Austrije, pogodak je zabio branič Felipe Luis
...
BARCELONA - MILAN 2:1 (Busquets 40/ Kaka 45)
40' - Barca je činilo se riješila posao protiv Milana..strijelac je bio nakon prekida Sergio Busquets koji je zabio svoj prvi gol ove godine u Ligi prvaka...zabio je glavom, neometan

45' - gol za Milan! Kaka je zabio! Probio je lijevu stranu, pokušao ubaciti, a lopta se odbila od Piquea i završila u mreži!
...

CHELSEA - SCHALKE 1:0 (Eto'o 31)

31' - katastrofalna pogreška vratara Hildenbranda, koji je dopustio da mu pomalo zaboravljeni Samuel Eto'o blokira ispucavanje, a lopta se odbila točno u mrežu...bizaran gol Kamerunca za prednost Mourinhovih trupa!

BARCELONA - MILAN 1:0 (Messi 30)
30' - Abate je srušio Neymara, sudac pokazao na najstrožu kaznu! Messi je penal pretvorio u pogodak i doveo Katalonce u zasluženo vodstvo!
...

ATLETICO - AUSTRIA 2:0 (Raul Garcia 25)
24' - novi gol za Atletico, pogodio je preciznim udarcem glavom Raul Garcia i austrijski klub nalazi se pred novim porazom u Ligi prvaka
...
NAPOLI - MARSEILLE 2:1 (Inler 22, Higuain 24)
22' - povratak Talijana u utakmicu! Inler je zabio sjajan pogodak pravom bombom s ruba kaznenog prostora...zaista sjajan potez

24' - novi pogodak za potpuni preokret! Pogodio je Gonzalo Higuain. Ostao je sam Argentinac i pogodio sigurno iz voleja za prednost Napolija
...
BARCELONA - MILAN 0:0
15' - potpuna dominacija domaćih koji pletu mrežu oko gola...Milan rijetko prelazi na protivničku polovicu
...

ATLETICO - AUSTRIA 1:0 (Miranda 11)
11' - počelo je prema očekivanjima u Madridu. Domaći su rano poveli protiv Austrije, zahvaljujući pogotku braniča Mirande koji je zabio iz blizine nakon kornera
...
NAPOLI - MARSEILLE 0:1 (Ayew 10)

10' - na pomolu je iznenađenje u Napulju. Marseille koji još nema osvojenih bodova poveo je nakon kornera, spretno je glavom zabio Ayew
...

1' - večernji dvoboji Lige prvaka su počeli! Može li Arsenal iznenaditi Borussiju, a Milan Barcelonu? Hoće li favoriti Atletico i Chelsea do lakih bodova? Što očekivati od Ajax i Celtica te Basela i Steaue? Saznat ćemo za nešto manje od dva sata...

Pred nama su nova velika uzbuđenja u Ligi prvaka. U skupini F nastavlja se velika bitka za prve dvije pozicije koje vode u osminu finala. Napoli traži treću pobjedu koja bi ga stavila u odličnu poziciju, dok će Arsenal na sve načine pokušati izbjeći poraz u Dortmundu protiv sjajne Kloppove Borussije.

Ništa manje vatreno neće biti ni u sudaru Barcelone i Milana. Nakon remija na San Siru Katalonci žele gostima dokazati da postoji velika razlika u klasi, o kojoj svjedoče posljednji rezultati. Posrnuli pak 'rossoneri' pozitivnim bi rezultatom na Camp Nouu možda i preokrenuli svoju dosad mizernu sezonu.

U preostalim susretima očekuju se pobjede favorita Atletica i Chelsea, dok bi neizvjesno moglo biti u sudarima Basela i Steaue te Ajaxa i Celtica. Dvoboj Zenita i Porta odigran je ranije i završio je 1:1.

Kako i gdje sve gledati Ligu prvaka?

Osim na MAXtv-u (Arenasport) utakmice Lige prvaka možete gledati i na pay per view online servisu Match.tportal.hr. Članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala.

Korisnici usluge MaxTV To Go (usluga web & mobile) također mogu utakmice gledati na svom mobilnom uređaju ako se u trenutku dok traje utakmica nalaze na putu. Više informacija potražite OVDJE