Belgija je dominirala većinu prvog poluvremena, ali nisu uspjeli zabiti gol. U nastavku Maroko je hrabro igrao i to su okrunili golovima Sabiri (73') i Aboukhlal (90') za konačnih 2:0
  • +14
SP Katar: Belgija - Maroko Izvor: EPA / Autor: Georgi Licovski
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Maroko je povećao prednost! Zakaria Aboukhlal je zabio za konačnih 2:0

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 83’

Alderweireld je bio najviši u skoku nakon kornera i lopta je otišla pored gola!

• 73’

GOOOOOOOOL!!! Maroko je poveo protiv Belgije! Sabiri je pucao iz slobodnog udarca i uhvatio je nespremnog Courtoisa za 1:0

• 64’

Mertens je dobro pucao s distance, ali golman Maroka je opet siguran

• 57’

Dobra prilika za Maroko! Boufal se sjurio u šesnaesterac i s lijeve strane je gađao suprotni kut, ali lopta je otišla malo pored gola

• 52’

Hazard se sjurio kroz obranu Maroka i iz solidne pozicije pucao po golu, ali golman je dobro reagirao