Razigrani Vatreni su odlično krenuli od samog početka i to su kapitalizirali golovima Petkovića (3', 44') i Ivanušeca (13'). U nastavku smo nastavili u istom ritmu i Kramarić (68') i Pašalić (78') su zabili za konačnih 5:0

HRVATSKA: Livaković - Juranović, Šutalo, Gvardiol, Sosa - Brozović, Modrić - Kramarić, Ivanušec, Perišić - Petković

LATVIJA: Purinš - Savalniks, Černomordijs, Dubra, Sorokins - Jaunzems, Emsis, Tobers, Ciganiks - Uldrikis, Ikaunieks

• +12
Hrvatski navijači na Rujevici Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
Rijeka: Okupljanje i pjesma navijača u gradu pred utakmicu Hrvatska - Latvija Izvor: Pixsell / Autor: Igor Šoban/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 87’

Hrvatska nastavlja napadati! Juranović je silovito pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola

• 84’

Šutalo je bio najviši u skoku, ali Purinš je siguran

• 81’

Ciganiks je zaradio prvi žuti karton na utakmici

• 78’

GOOOOOL!! Novi pogodak Hrvatske protiv Latvije! Pašalić je napravio slalom kroz obranu i majstorski je pogodio za 5:0

• 72’

Juranović je progirao Vlašića, ali obrana Latvije je očistila opasnost

• 68’

GOOOOL!! Novi pogodak za Vatrene! Barišić je lijepim ubačajem iz slobodnog udarca našao Kramarića na drugoj stativi, koji je mirno pospremio loptu u mrežu ahz 4:0