Hrvatska nogometna reprezentacija ove subote gostovala je u Švedskoj, u sklopu petog kola Lige nacija. Imali su Dalićevi igrači priliku u ovoj utakmici osigurati ostanak u elitnoj skupini Lige nacija, ali bili su loši te mogu biti sretni što su izgubili samo 2:1. Novi ispit naši imaju u utorak kada će u Splitu dočekati Portugal

ŠVEDSKA: Olsen; Lustig, Lindelof, Danielson, Bengtsson - Larsson, Olsson, Ekdal, Forsberg - Berg, Kuluševski

HRVATSKA: Livaković; Uremović, Ćaleta-Car, Pongračić, Barišić - Kovačić, Modrić - Vlašić, Brekalo, Perišić - Budimir

• +7
Švedska - Hrvatska, UEFA Liga nacija, 14.11.2020. Izvor: EPA / Autor: Henrik Montgomery
  • 90’

Njemački sudac označio je kraj; Švedske je pobijedila 2:1

• 90’

Berg je zakuhao pred našim golom, ali poslao je prebrzu loptu kroz naš 16-erac

• 89’

Na drugoj strani Vlašić je imao dobru priliku, ali pogodio je blok domaćih

• 89’

Velika prilika za Šveđane; nakon slobodnog udarca Danielson je pucao glavom, ali Livaković je opet izvrstan

• 87’

Panično izbijanje Juranovića barem na kratko otjeralo je Šveđane od našeg gola

• 85’

Ekdalu žuti karton

• 82’

GGGOOOLLLL! Perišić je pucao ali od Danielsona se lopta odbila u mrežu za smanjenje rezultata na 1:2