okršaj u bologni

Sjajni Gojo i Ćorić odradili svoj dio posla! Hrvatska pobijedila Argentinu

17.09.2022 u 14:37

Bologna je domaćin turniru četiri teniske reprezentacije koje će izboriti nastup na završnom turniru Davis cupa, a koji će se igrati u Malagi od 22. do 27. studenog. U prvom meču Borna Gojo pobijedio je Sebastiana Baeza sa 6:1, 3:6, 6:3, a u drugom Ćorić je pobjedio Cerundoloa sa 6:4, 7:6

Borna Ćorić - Francisco Cerundolo 6:4, 7:6

TIJEK MEČA:

Drugi set:

• Ćorić je nakon velike borbe osvojio drugi set s 7:6!

DRUGI SET:

• pokušao je Gojo uzvratiti Baezu, stigao je i do 40:40, ali drugu set loptu, Argentinac je pretvorio u 1:1 u setovima (6:3)
  • u osmom gemu, na Gojin servis prvi problemi za našeg tenisača; Baez je iskoristio drugu break loptu i poveo 5:3