Ivan Rakitić, Leo Messi i njihovi suigrači iz Barcelone pred svojim navijačima nisu uspjeli napraviti novo čudo. Odigrali su 0:0 s Juventusom koji tako ide u polufinale LP-a jer je u prvom susretu slavio 3:0. U drugom večerašnjem ogledu Monaco je na svom terenu pobijedio Borussiju (D) 3:1 i plasirao se u polufinale

BARCELONA - JUVENTUS 0:0

MONACO - BORUSSIA (D)  3:1

3' - GOOOOL!!! U Monte Carlu će, kako se čini, ponovno biti golijada. Monaco je poveo 1:0. Zabio je Mbappe!

17' - GOOOOL!!! Monaco vodi 2:0! Za 'kneževe' je zabio Radamel 'El Tigre' Falcao!

45' - nakon prvih 45 minuta Monaco je praktički osigurao polufinale Lige prvaka. 'Kneževi' vode 2:0

48' - GOOOOL!!! Borussija se vraća, Marco Reus smanjio je na 2:1

81' - GOOOOL!!! Za 3:1 vodstvo Monaca zabija Germain!

----------------------------------------------------------------------------------------

• 90’

Utakmica je završena! Juventus je izdržao, odigrao je 0:0 u gostima kod Barcelone i izborio polufinale Lige prvaka

• 90’

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

• 88’

Higuain izlazi iz igre, ušao je Asamoah

• 86’

Kakva prilika za Juventus! Lemina je 'slomio' Iniesu i pucao, a Ter Stegen jedva loptu izbio u korner

• 83’

Iz igre izlazi Cuadrado, ušao je Lemina koji će pojačati vezni red Juventusa

• 81’

Koliko prilika u samo dvije minute! Prvo je Buffon sjajno, gotovo refleksno, obranio udarac Mascherana. Juve je krenuo u kontru, povukao je Higuain, dodao Pjaniću koji nije vidio samog Mandžukića... Već u sljedećem napadu Neymar je izvozao obranu Juventusa, ali njegov odarac nije bio precizan

• 78’

Sergi Roberto izlazi, a u igri je Mascherano. Luis Enrique ide na sve ili ništa, u napad je poslao Piquea, da u posljednjih petnaestak minuta pokuša nadskakati visoku obranu Juventusa

• 75’

Dybala izlazi iz igre, a ulazi Barzagli koji će ojačati obranu Juventusa

• 71’

Zabljesnuo je sad Dybala! Malo je nedostajalo da Juventus povede. Napravio je Dybala puno nereda na desnoj strani, izvrsno je pucao, ali lopta odlazi iznad gola

• 67’

Ovo definitivno nije Messijev dan! Argentinac je još jednom promašio! Sad je Buffon 'zaplivao' nakon kornera, Juventusov je gol ostao prazan, ali Messi nije uspio 'stisnuti' loptu s nekih osam, devet metara... Težak promašaj, težak..