Italija je dominirala od početka utakmice i svoju dobru igru su okrunili golovima Dimarca (6') i Frattesija (20') za 2:0. Nizozemska je u nastavku smanjila prednost preko Bergwijna u 68. minuti, ali Chiesa je brzo zabio za 3:1 u 73. minuti. Wijnaldum je pospremio loptu u mrežu u 90. minuti, ali to je bio samo počasni gol za konačnih 3:2

NIZOZEMSKA: Bijlow - Dumfries, Geertruida, Van Dijk, Ake - Wieffer, De Jong, Simons - Malen, Gako, Lang

ITALIJA: Donnarumma - Toloi, Acerbi, Buongiomo, Dimarcio - Frattesi, Cristante, Verratti - Gnonto, Retegui, Raspadori

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se čak 9 minuta sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOOOOL!! Nizozemska je opet smanjila prednost Italije! Wijnaldum je izašao sam pred golmana i zabio je za 3:2

• 82’

Gol je ipak poništen zbog zaleđa!

• 82’

GOOOOOL!! Nizozemska je smanjila prednost Italije! Nakon slobodnog udarca, Weghorst je naletio na odbijenu loptu i zabio je za 3:2

• 76’

Veerman je ušao umjesto Wieffera

• 73’

GOOOOOL!! Italija je vjerojatno ugasila Nizozemskoj nado o povratku! Chiesa je napravio slalom kroz obranu i majstorski pospremio loptu u mrežu za 3:1

• 68’

GOOOOOL!! Nizozemska se vratila u utakmicu! Gakpa je našao u šesnaestercu Bergwijna koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 2:1