PRIJENOS UŽIVO

[VIDEO/FOTO] Spektakularna utakmica u Varaždinu! Nakon preokreta domaćina, Šibenik se iz penala spasio poraza, pogledajte festival pogodaka

VARAŽDIN
2:2
ŠIBENIK
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 20.08.2022 20:52
  • Objavljeno 20.08.2022 u 17:20
Dobro prvo poluvrijeme s puno prilika na obje strane. Šibenik je poveo golom. Čopa u 24. minuti, Varaždin je odmah odgovorio u 29. minuti golom Šege. U nastavku Šego je zabio spektakularan pogodak za preokret, ali Delić u 69. minuti je zabio za podjelu bodova i konačnih 2:2

VARAŽDIN: Zelenika - Lusavec, Ba, Pellumbi, Urata - Kolarić, Elezi - Peco, Teklić, Brodić - Šego

ŠIBENIK: Rogić - Perić, M. Matić, Mesa - Delić, B. Matić, Salomon, Arai - Mina, Ćurić - Čop

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
SuperSport HNL: Slaven Belupo - Gorica, 19.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 80’

Delić je pucao ali obrana je to lagano blokirala

• 69’

Delić je siguran i rezultat je 2:2!

• 68’

Kazneni udarac za Šibenik!

• 53’

Nevjerojatan promašaj Varaždina! Teklić je pogodio stativu i prečku u istom napadu

• 50’

GOOOOL!! Spektakularan gol Šege, pucao je iz velike udaljenosti i zabio za vodstvo Varaždina!