Dinamo je poveo u prvom poluvremenu pogotkom Šutala (45') i u nastavku su povećali prednost preko Ljubičića u 65. minuti. Ali AEK je pokazao karakter u sudačkoj nadoknadi su zabili dva gola preko Arauja (92') i Vide (98') za prolaz u playoff Lige prvaka

AEK: Stanković - Hajsafi, Vida, Moukoudi, Szymanski (K) - Amrabat, Jonsson - Zuber, Rota, Pineda - Garcia

DINAMO: Livaković (K) - Moharrami, Ristovski, Šutalo - Mihajličenko - Mišić, Ljubićić, Bulat - Špikić, Petković, Ivanušec

3. pretkolo Lige prvaka, AEK - Dinamo 2:2 (Vida, 98') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. pretkolo Lige prvaka, AEK - Dinamo 1:2 (Araujo, 92') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. pretkolo Lige prvaka, AEK - Dinamo 0:2 (Ljubičić, 65') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. pretkolo Lige prvaka, AEK - Dinamo 0:1 (Špikić, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +45
AEK - Dinamo, 3. pretkolo Lige prvaka Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOl!! Livaković je obranio penal, ali Vida je naletio na odbijenu loptu i zabio je za konačnih 2:2

• 90’

Nakon provjere VAR-a sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 90’

Mogući penal za AEK! Ljubičić je igrao rukom i VAR provjerava spornu situaciju

• 90’

GOOOL!! AEK je šokirao Dinamo pred kraj utakmice! Araujo je ispratio ubačaj u šesnaesterac i zabio je za 2:1! Za sada idemo u produžetak