• L.K.
  • Zadnja izmjena 17.01.2022 19:35
  • Objavljeno 17.01.2022 u 16:40
Hrvatska je sporo ušla u utakmicu i Ukrajina je čak i povela par puta, ali kasnije su se Kauboji probudili i sa serijom pred kraj poluvremena uspjeli su pobjeći na plus 5. U nastavku je bila druga priča, Horvatova momčad je kontrolirala utakmicu i na kraju su došli do zaslužene pobijede. Čeka se utakmica Francuske i Srbije za konačan rasplet skupine. Bravo Hrvatska!

HRVATSKA: Pešić, Martinović, Cindrić, Jaganjac, Ćupić, Jelinić, Šipić. Klupa: Šunjić (Kuzmanović), Marić, Ravnić, Glavaš, Gojun, Lučin, Severac, Ivić (Grahovac)

UKRAJINA: Komok, Doncov, Tilte, Horiha, Kravčenko, Ilčenko, Artemenko. Klupa: Terekov (Vjunjik), Kasai, Bliznjuk, Tjutjunik, Turčenko, Zalevski, Minocki, Buinenko

• +63
Hrvatska - Ukrajina, 3. kolo rukometnog Eura, 2022. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • +19
Hrvatska - Ukrajina, navijači Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic / CROPIX
  • 57’

Glavaš i Grahovac su zabili dva napada zaredom i Hrvatska vodi 36:25

• 52’

Glavaš je zabio sa sedam metara dva napada zaredom, dok je za Ukrajinu Bliznjuk zabio pogodak i Hrvatska vodi 33:23

• 51’

Šipić i Gađža zabijaju za Hrvatsku, a za Ukrajinu je zabio Kasai, Kauboji vode 31:22

• 46’

Martinović nakon novog pogotka je zaradio isključenje, Hrvatska vodi 29:20

• 44’

Peti gol Šipića, ali opet Ukrajinci odmah odgovaraju s pogotkom, Kauboji još uvijek u sigurnom vodstvu, 28:20

• 42’

Nakon gola Šipića Ukrajinci uzvraćaju pogotkom i Gojun je dobio isključenje, rezultat je 25:18

• 38’

Ukrajina je zabila dva gola u nizu, ali Martinović odmah prekida seriju i zabija za 23:16!

• 35’

Nakon odlične obrane Šunjića, Martinović zabija još jedan pogodak i Hrvatska vodi 21:14

• 34’

Ilčenko je zabio prvi gol za Ukrajinu u nastavku, a Martinović je siguran sa sedam metara i Hrvatska vodi 19:14