• L.K.
  • Zadnja izmjena 19.01.2023 22:12
  • Objavljeno 19.01.2023 u 20:57
Hrvatska je odigrala briljantno prvo poluvrijeme nakon kojeg smo vodili 16:15. U nastavku se odvila prava drama i na kraju smo odigrali neriješeno s moćnom Danskom (32:32). Nakon dobre predstave Horvatove momčadi možemo žaliti za pobjedom

DANSKA: N.Landin, Moller; J.Landin, Jakobsen, Saugstrup Jensen, Lindberg, Gidsel, Mensah Larsen, Hansen, Jorgensen, A Plogv Hansen, Damgaard Nielsen, Holm, Hald Jensen, Hoxer Hangaard, Pytlick

HRVATSKA: Šunjić, Slavić; Mihić, Duvnjak, Gojun, Kraljević, Šarac, Karačić, Musa, Šebetić, Cindrić, Martinović, Šušnja, Šipić, Glavaš, Jelinić

• +5
Navijači na utakmici Hrvatska - Danska, SP rukomet 2023., 19.1.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • +79
Hrvatska - Danska, SP rukomet, 19.1.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 60’

Kraj utakmice

• 60’

Bravo Hrvatska! Karačić je solo akcijom zabio gol za Kauboje za 32:32!

• 59’

Hansen je siguran s sedam metara i Danska vodi 32:31!

• 58’

Još jedna gol Hrvatske! Šipić je zabio za 31:31!

• 57’

Jakobsen s krila zabija za 31:30!

• 56’

Nevjerojatan kraj utakmice, obje momčadi zabijaju napad za napadom i rezultat je 30:30!

• 54’

Pytlick je zabio za Dansku, ali Hrvatska odmah odgovara na drugoj strani i vodimo 29:28!