Bayern je poslao Barcelonu u Europa ligu. U prvom poluvremenu Bavarci su poveli prvo golom Mullera u 34. minuti, a devet minuta kasnije Sane je povećao vodstvo sa spektakularnim pogotkom. U drugom poluvremenu Musiala je zabio treći pogodak za Bayern i time stavio točku na i. Xavijeva momčad će svoj europski put nastaviti u Europskoj ligi

BAYERN: Neuer – Pavard, Upamecano, Sule, Davies – Tolisso, Musiala – Coman, Muller, Sane – Lewandowski

BARCELONA: Ter Stegen – Araujo, Pique, Lenglet, Alba – Busquets, De Jong, Gavi - Dest, Dembele, Depa

• Juventus - Malmo 1:0 (Kean 18')
  • Zenit - Chelsea 3:3 (Werner 2' , 85' , Claudinho 38' , Azmoun 41' , Lukaku 62' , Erokhin 90')
  • Atalanta - Villareal 0:0 (Odgođeno)
  • Benfica - Dyn. Kiev 2:0 (Yaremchuk 16' , Gilberto 23')
  • Manchester United - Young Boys 1:1 (Greenwood 9' , Rieder 42')
  • Salzburg - Sevilla 1:0 (Okafor 51')
  • Wolfsburg - Lille 1:3 (Yilmaz 11' , David 72' , Gomes 78' , Steffen 89')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na večerašnjoj utakmici

• 87’

Leroy Sane je pucao iz šesnaesterca, ali bio je neprecizan i lopta je otišla preko gola

• 81’

Ritam igre je skroz pao, Bayern mirno privodi utakmicu kraju

• 71’

Dupla zamjena kod Bayerna, Sarr i Richards su ušli umjesto Comana i Daviesa

• 62’

GOOOOL!! Davis se sjurio u šesnaesterac i našao Musialu u petercu, koji je to mirno pospremio i Bayern vodi 3:0

• 61’

Smirio se ritam utakmice, Barcelona kratkim dodavanjima kruži oko šesnaesterca Bayerna ali ne uspijevaju stvoriti neku opasniju priliku

• 60’

Zamjena kod Bayerna, Roca je ušao umjesto Tolissa

• 48’

Šta su sada propustili igrači Bayerna! Sane je ispratio dodavanje na petercu i pucao u pratkički prazna vrata, ali ter Stegen je nekako uspio obraniti udarac