Prvo poluvrijeme su obilježili prekršaji i mali broj prilika. U nastavku Argentina je uspjela otključati tvrdi Meksiko golovima Messija (64') i E.Fernandeza (87') za prvu pobjedu na ovom Svjetskom prvenstvu
  • +18
SP Katar: Argentina - Meksiko Izvor: EPA / Autor: FRIEDEMANN VOGEL
  • 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOOOOL!! Argentina je povećala prednost!! E.Fernandez je s ruba šesnaesterca zabio spektakualran gol za 2:0

• 77’

Argentina opasnija! Messi je pucao iz teške pozicije u šesnaestercu, ali Ochoa je još jednom dobro reagirao

• 69’

Ušli su Exequiel Palacios i Cristian Romero, a izašli Mac Allister i Di Maria

• 66’

Herrera je dobio žuti karton

• 64’

GOOOOOOOOL!! Argentina je povela! Messi se sjurio i s ruba šesnaesterca je zabio prekrasan pogodak za 1:0

• 63’

Ušli su Nahuel Molina i Julian Alvarez, a izašli Montiel i Lautaro Martinez

• 52’

Messi je slabo pucao iz slobodnog udarca, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola