Velika bitka za osminu finala Svjetskog prvenstva! Obje momčadi su stvorile prilike, ali za sada nema golova. Vatrenima je VAR poništio penal u 18. minuti i vidjet ćemo što nas čeka u nastavku

MAROKO : KANADA 2:1 (Ziyech, 4', En-Nesyri, 23', Aguerd AG, 40')

• +10
SP Katar: Navijači na utakmici HRVATSKA - BELGIJA Izvor: EPA / Autor: MARTIN DIVISEK
  • +46
SP Katar: HRVATSKA - BELGIJA Izvor: EPA / Autor: RUNGROJ YONGRIT
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Odlična prilika za Belgiju! Nakon gužve u šesnaestercu, Lukaku je iz blizine pucao malo pored gola

• 81’

Hrvatska plete mrežu oko šesnaesterca Belgije i traži gol za pobjedu

• 72’

Izlaze Carrasco i Dendoncker, a ulaze Doku i Tielemans

• 68’

Prilika za Hratsku! Modrić je pucao iz solidne pozicije u šesnaestercu, ali Courtois je siguran

• 64’

Izlaze Livaja i Kramarić, a u igri su Petković i Pašalić

• 63’

Još jedna dobra prilika za Belgiju, Lukaku je dočekao ubačaj na petercu i pucao je malo preko gola

• 61’

Kakva prilika za Belgiju! Lukaku je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i stative ja spasila Hrvatsku

• 53’

Još jedna dobra prilika za Vatrene! Brozović je pucao s ruba šesnaesterca, ali Courtois je siguran