Nakon tvrdog prvog poluvremena, Dinamo se probudio u nastavku i golovima Perića (69') i Petkovića (72', 11m, 77') su upisali novu pobjedu i osigurali proljeće u Europi!

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Šutalo, Perić, Perković - Mišić - Kaneko, Sučić, Baturina, Vidović - Petković

BALLKANI: Kolici - Thaqi, Jashanica, Halili, Trashi - Zyba, Kuc, Dellova - Hamidi, Berisha, Gripshi

• +38
Dinamo - Ballkani Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se minimalno 2 minute sudačke nadoknade

• 77’

GOOOOOL!! Petković je siguran s 11 metara i Dinamo vodi 3:0!

• 76’

Kaneko je izašao jedan na jedan s golmanom, srušen je u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 72’

GOOOOOOL!! Dinamo je odmah povećao vodstvo! Petković se najbolje snašao u šesnaestercu nakon ubačaja Kaneka i pospremio je loptu mrežu za 2:0

• 69’

GOOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Ballkanija na Maksimiru! Perić je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio je za vodstvo Modrih

• 65’

Kaneko je pao u šesnaestercu, ali dobio je žuti karton zbog simuliranja

• 60’

Velika prilika za Dinamo! Petković se okrenuo i pucao s ruba šesnaesterca, ali golman je siguran

• 54’

Ballkani je bolje krenuo u drugo poluvrijeme, ali Dinamo se za sada organizirano brani