SAMO NA TPORTALU

U21: Kvalifikacije za Euro, Farski otoci - Hrvatska 2:4, 12.9.2023., video sažetak

12.09.2023 u 21:45

Uspješni su bili hrvatski nogometaši do 21 godine u prvom svom susretu skupine G kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo, pobijedili su u Klasviku vršnjake s Farskih otoka s 4-2 (2-0). Hrvatska U21 je imala sigurnih 3-0 na ovom gostovanju u 78. minuti i mirnu završnicu utakmice. Strijelci su bili Roko Šimić u 17., Veldin Hodža u 44. i Dion Drena Beljo u 75. minuti. No, potom je dva pogotka postigao Gutti Dahl-Olsen, u 78. i 85. minuti, čime se utakmica potpuno zakomplicirala, ali igrači koje vodi Dragan Skočić ipak u samom finišu nisu prosuli pobjedu. Pobjedu je u 93. minuti potvrdio Marin Ljubičić golom za 4-2.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport