Varaždin je na svom stadionu dočekao Hajduk, a šok-terapija sa smjenom trenera Toplaka očito je dala rezultata, jer domaćini su igrali odlično i nakon 60 minuta vodili 3:0 protiv Hajduka. Gosti su smanjili golovima Caktaša, no u sudačkoj nadoknadi Obregon je riješio sve dileme oko pobjednika i zabio za konačnih 4:2

VARAŽDIN: Horkaš - Tkalčić, Pellumbi, Stolnik, Daničić - Posavec, Senić, Grgec - Obregon, Benko, Drožđek

HAJDUK: Posavec - Jakoliš, Dimitrov, Vušković, Dolček - Jurić, Nejašmić - Brnić, Caktaš, Jradi - Nayir

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +3
Varaždin - Hajduk (15. kolo, HT Prva liga) Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice; Varaždin je pobijedio 4:2

• 90’

Obregon je iskoristio još jednu pogrešku golmana Posavca, koji je istrčao ali nije stigao do lopte na vrijeme

• 90’

Igrat će se pet minuta nadoknade; Jradi puca iz daljine, fijuknula je lopta koji centimetar od okvira gola