SLABA UTAKMICA

U derbiju začelja Primere 'nula', Haliloviću pola sata

05.04.2016 u 11:56

U posljednjoj utakmici 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante i Sporting Gijon su odigrali 0-0

Bio je to derbi začelja, u tome trenutku dviju najlošijih momčadi Primere, a bodom mogu zadovoljniji biti gosti koji su skočili s 19. na 18. poziciju ligaške ljestvice dok je domaćin ostao posljednji.

Bila je to skromna utakmica, s malo izglednih situacija. Levante je bio nešto opasniji i s većim posjedom lopte, ali nedovoljno dobar da bi došao do pobjede.

Kod Sporting Gijona hrvatski reprezentativac Alen Halilović igrao je od 59. minute, ali ni on nije ništa promijenio na terenu.

Dodajmo kako je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade isključen stoper domaćina Zouhair Feddal nakon što je dobio drugi žuti karton.